30399943226_7921afca19_z
We środę 19.10.2016 odbył się w naszej szkole II Konkurs Wiedzy Biologicznej. Udział wzięło 55 uczniów z  klas: 1el, 1ia, 1ib, 1la oraz 1lb. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce: Bartosz Bobowiec 1el, II miejsce: Ewa Konieczna 1el, Hubert Stypka ...
Czytaj
racjonalnie
19 października zostały ogłoszone wyniki etapu wojewódzkiego konkursu „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz". Do tego etapu  z województwa małopolskiego  zgłoszono aż 213 prac.  Do etapu ogólnopolskiego została wybrana jedna szkoła ponadgimnazjalna - Zespół Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa ...
Czytaj
SONY DSC
Wyjazdowy weekend październikowy to najlepszy czas, aby naładować baterie przed zblizającą się aurą zimową. Pracownicy naszej szkoły odpoczywali w urokliwej miejscowości Wisła, gdzie podążali śladami Adama Małysza, Prezydenta Mościckiego oraz rodu Habsburgów. Głównymi atrakcjami wyjazdu były wycieczka górska na Baranią ...
Czytaj
img_20161014_114844
W Dzień Edukacji Narodowej intensywnie poszerzaliśmy wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, a po szkoleniach część grona odpoczywała od zgiełku dużego miasta w przepięknej jesiennej scenerii Wisły. Ważnym akcentem tego dnia było podziękowanie naszemu wieloletniemu pracownikowi Panu Janowi ...
Czytaj
ru1
W imieniu całego Grona Pedagogicznego dziękujemy naszym Uczniom za życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Uczniowskiej, która zagościła w pokoju nauczycielskim, a następnie u Pani Dyrektor ...
Czytaj