racjonalnie
19 października zostały ogłoszone wyniki etapu wojewódzkiego konkursu „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz". Do tego etapu  z województwa małopolskiego  zgłoszono aż 213 prac.  Do etapu ogólnopolskiego została wybrana jedna szkoła ponadgimnazjalna - Zespół Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa ...
Czytaj
SONY DSC
Wyjazdowy weekend październikowy to najlepszy czas, aby naładować baterie przed zblizającą się aurą zimową. Pracownicy naszej szkoły odpoczywali w urokliwej miejscowości Wisła, gdzie podążali śladami Adama Małysza, Prezydenta Mościckiego oraz rodu Habsburgów. Głównymi atrakcjami wyjazdu były wycieczka górska na Baranią ...
Czytaj
img_20161014_114844
W Dzień Edukacji Narodowej intensywnie poszerzaliśmy wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, a po szkoleniach część grona odpoczywała od zgiełku dużego miasta w przepięknej jesiennej scenerii Wisły. Ważnym akcentem tego dnia było podziękowanie naszemu wieloletniemu pracownikowi Panu Janowi ...
Czytaj
ru1
W imieniu całego Grona Pedagogicznego dziękujemy naszym Uczniom za życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Uczniowskiej, która zagościła w pokoju nauczycielskim, a następnie u Pani Dyrektor ...
Czytaj
1
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! Jury w składzie: Mariusz Duszkiewicz, Małgorzata Imosa-Nogieć i Dominik Kusion wybrało najlepsze zdjęcia zgłoszone do wakacyjnego konkursu. Aleksandra Łazowy 2 LC Konrad Grybel 4 LC Daniel Staszek 3 ME Gratulujemy! Zwycięskie ...
Czytaj