Przetargi/Oferty

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – personel sprzątający. Planowany termin rozpoczęcia pracy- styczeń 2018.  Oferty w formie CV prosimy składać na adres poczty elektronicznej poczta@tk.krakow.pl lub osobiście na dziennik podawczy w sekretariacie szkoły. Termin do 30.11.2017.

 

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 ogłasza konkurs ofert na przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów ZS nr 1. Planowany termin kursu – listopad 2017. Wymagana cena za jednego ucznia (brutto). Oferty w formie pisemnej na adres poczty elektronicznej poczta@tk.krakow.pl lub osobiście na dziennik podawczy w sekretariacie szkoły. Termin do 20.10.2017.

 

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 prosi o nadsyłanie ofert na organizację szkolenia z zakresu BHP dla 28 nauczycieli. Termin szkolenia przewidziany jest na 26.10.2017 r.  Oferty prosimy przesyłac do 10 października 2017 r.  na adres poczty elektronicznej poczta@tk.krakow.pl lub osobiście na dziennik podawczy w sekretariacie szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 prosi o nadsyłanie ofert na malowanie korytarza szkolnego wraz z częścią klatki schodowej. Oferenci proszeni są o umowienie się z pracownikiem szkoły w celu zobaczenia zakresu prac, a nastepnie złożenia oferty w formie pisemnej na adres poczt elektronicznej poczta@tk.krakow.pl lub osobiście na dziennik podawczy w sekretariacie szkoły. Termin: 10 października 2017 r.