Myśl globalnie i lokalnie! Pozostań w domu!

Wpis z 21 kwietnia 2020 r.: Jesteśmy po klasyfikacji naszych Maturzystów.  Gratulujemy pozytywnych wyników. W piątek odbędzie się Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych w formie zdalnej. Nadal uczymy się na odległość. Pamiętamy o obowiązujących ograniczeniach: 2 metry odległości, obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, ograniczeniach w przejazdach zbiorowych transportem publicznym, zakazie korzystanie z rowerów publicznych,  zakazie organizowania imprez.

Wpis z 1 kwietnia 2020 r.: Kontynuujemy nauczanie zdalne. Uczniowie są zobowiązani do uczestnictwa w zajęciach. Wystawianie ocen przewidywanych w klasach 3 i 4 zostało przedłużone o tydzień, tj. do 7 kwietnia. Wystawianie ocen końcowych w klasach 4 przewidziane jest na 20 kwietnia do godz. 10.00. Życzę wytrwałości!

Wpis z 22 marca 2020 r. : Od 25 marca do 9 kwietnia nadal będzie obowiązywał zakaz wejścia Uczniów na teren szkoły. Nauczyciele chcący skorzystać ze sprzętu szkolnego proszeni są o zgłaszanie przez sekretariat szkoły chęci przyjścia do pracy, tak aby w szkole jednocześnie nie przebywało więcej niż 3 nauczycieli. Kontynuujemy nauczanie zdalne z możliwością oceniania i klasyfikowania. Rodziców prosimy, aby w razie konieczności, kontaktowali się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami przez dziennik elektroniczny.

Apelujemy do wszystkich o pozostanie w domach!

Wpis z 12 marca 2020 r. : W związku z zachowaniem konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa przypominam całej społeczności szkolnej o stosowaniu  zapisów komunikatów wewnętrznych z dnia 11.03 o całkowitym zakazie wejścia na teren szkoły Uczniów i Nauczycieli oraz osób nieuprawnionych w okresie 12-25 marca 2020 r.

Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy. Proszę wszelką korespondencję prowadzić przez dziennik elektroniczny, gdzie znajdują się również wiadomości od poszczególnych nauczycieli nt. zasobów edukacyjnych dla Uczniów na czas zawieszenia zajęć.

Beata Śliwa

Dyrektor

Skip to content