Akcja charytatywna

W ostatnich tygodniach pomimo trudnej sytuacji pandemicznej Wolontariusze naszej szkoły zdecydowali o przeprowadzeniu akcji charytatywnej.

22 marca 2021 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbędzie się „Wielkanocny Kiermasz Niebieskich Serc Dobroczynności Policji”, z którego zebrane środki finansowe będą przeznaczone na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.          

W akcję włączyli się funkcjonariusze i pracownicy Komendy oraz Wolontariusze naszej szkoły. Własnoręcznie wykonali bardzo ciekawe ozdoby  związane ze świętami Wielkanocnymi. W pracach wzięli udział Wolontariusze klas I LB, II LD, II LC i IV LB.

Ozdoby zostały przekazane na kiermasz w dniu 18 marca 2021r.

Bardzo wszystkim serdecznie dziękuję. To pokazuje, że mimo trudnej sytuacji młodzież naszej szkoły myśli o innych ludziach, którzy potrzebują pomocy. Jeszcze raz wielkie dzięki. Wszystkie ozdoby możecie podziwiać na zdjęciach umieszczonych poniżej.

Pedagog Agnieszka Barczyk

Skip to content