Uczeń

image_pdfimage_print

Rada Rodziców informuje, że koszt ubezpieczenia ucznia w roku szkolnym 2020/21 wynosi 51 zł.

Przypominamy, że wykupienie ubezpieczenia w szkole jest dobrowolne. Rodzice, którzy nie będą korzystali z naszej oferty proszeni są o dostarczenie do sekretariatu uczniowskiego zaświadczenia, że dziecko jest ubezpieczone gdzie indziej. Jest to ważne, szczególnie ze względu na wyjścia/wycieczki/imprezy organizowane przez szkołę, praktyczne zajęcia, praktyki oraz nieprzewidzianą wypadkowość, np. podczas zajęć wf i całego pobytu w szkole, w drodze do i ze szkoły. Uczniowie kształcący się w technikum muszą być ubezpieczeni ze względu na realizowane zajęcia praktyczne.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

1 września (wtorek)

klasy 4  godz. 8.30 z wychowawcami klas w salach

klasy 3 godz. 9.15 z wychowawcami klas w salach

klasy 2 godz. 10.00 z wychowawcami klas w salach

klasy 1 godz. 11.30 uroczystość na dziedzińcu szkolnym, a następnie spotkania z wychowawcami.

Prosimy o posiadanie środków ochrony/maseczek/przyłbic oraz dezynfekcję dłoni. Uczniowie wszystkich klas powinni mieć własny długopis w celu podpisania dokumentacji.

ZEBRANIA Z RODZICAMI 2020/21

Prosimy o dezynfekcję dłoni oraz zakrycie ust i nosa.

WTOREK 8 września 2020 r.

klasy 1  w zawodzie technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik mechatronik:

czas i miejsce: godz. 15.30 aula górna- wejście schodkami bezpośrednio do auli od strony ul. Ułanów przy szlabanie; godz.16.45 spotkanie z wychowawcą; prosimy o posiadanie w dyspozycji ok. 251zł (wpisowe, ubezpieczenie, oraz Rada Rodziców dobrowolnie)

forma: spotkanie inaugurujące dla rodziców klas pierwszych w zawodzie technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik mechatronik

klasy 1  w zawodzie technik logistyk, technik transportu kolejowego, technik pojazdów samochodowych:

czas i miejsce: godz. 17.00 aula górna- wejście schodkami bezpośrednio do auli od strony ul. Ułanów przy szlabanie; godz.18.15 spotkanie z wychowawcą; prosimy o posiadanie w dyspozycji ok. 251zł (wpisowe, ubezpieczenie, oraz Rada Rodziców dobrowolnie)

forma: spotkanie inaugurujące dla rodziców klas pierwszych w zawodzie technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik mechatronik

ŚRODA 9 września 2020 r.

klasy 2  godz. 16.30 – spotkania z wychowawcami

CZWARTEK 10 września 2020 r.

klasy 3 godz. 16.30 – spotkania z wychowawcami w klasach

CZWARTEK 10 września 2020 r.

klasy 4 godz. 17.00 – aula dolna – spotkanie ws. egzaminów maturalnych, następnie  spotkania z wychowawcami w klasach

UWAGA RODZICE KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH!!! PODCZAS ZAJĘĆ LABORATORYJNYCH WYMAGANY JEST CHAŁAT. KOSZT OK. 25 ZŁ. NA ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH WYMAGANY JEST STRÓJ ROBOCZY. KOSZT W NEGOCJACJI. WYCHOWAWCY PODADZĄ DOKŁADNĄ INFORMACJĘ NA ZEBRANIU.

Zestaw podręczników 2018/2019

Samorząd Uczniowski

Strony nauczycieli

Usprawiedliwienie

Zwolnienie