Nabór na kursy CKZ 2 – 2021-2023

image_pdfimage_print

Planowane kursy w Zespole Szkół  nr 1 w latach 2020-2023

„Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej (A) oraz w branży elektryczno-elektronicznej (E) w Gminie Miejskiej Kraków – 2 edycja”.

Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego – Technikum Komunikacyjne nr 25 w Krakowie

 

WYKAZ KURSÓW I PROWADZĄCYCH

2021 rok:

informatycy/programiści/elektronicy/mechatronicy

  1. Programowanie w języku Python – 1 grup1 po 10 uczniów po 15 godzin każda Jolanta Pawłyszcze
  2. Zastosowanie programu 3dsmax do projektowania i budowania scen trójwymiarowych – 1 grupa po 10 uczniów po 30 godzin każda Maciej Kowalczyk rekrutacja 22lutego-8 marca 2021 (5 spotkań 12.03,1303.,19.03., 20.03.,26.03)
  3. Zaawansowany arkusz kalkulacyjny z Certyfikatem ECDL – 1 grupa po 10 uczniów po 20 godzin Mariusz Duszkiewicz
  4. Elektronika dla informatyków i mechatroników – 1 grupa po 10 uczniów po 30 godzin każda Andrzej Drwal
  5. Bezpieczeństwo i higiena pracy w zakresie montażu oraz eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych do 1kV – 1 grupa po 10 uczniów po 30 godzin każda Zbigniew Porada
  6. Algorytmika i logika w programach komputerowych – 2 grupy po 10 uczniów po 10 godzin każda Danuta Biczewska rekrutacja wkrótce
  7. Kodowanie i dekodowanie informacji w systemach komputerowych – 1 grupa po 10 uczniów po 10 godzin każda Justyna Rubaj rekrutacja wkrótce
  8. Doradztwo zawodowe Beata Śliwa, Ewa Wójcik

logistycy/kolejarze

  1. Logistyczna obsługa klienta – 1 grupa po 10osób po 10 h Paulina Florczak grupa pełna (2 spotkania15.03,19.03)
  2. Elementy statystyki w logistyce – 1 grupa po 10 osób po 10h Agnieszka Turoń rekrutacja 8-15 marca 2021 (2 spotkania 23-24.04)
  3. Prowadzenie ruchu kolejowego z wykorzystaniem systemów informatycznych – 1 grupa po 10 uczniów po 10 h
  4. Obsługa klienta w branży kolejowej – 1 grupa po 10 osób po 10h Jolanta Maniak
  5. Teoretyczne i praktyczne zagadnienia z zakresu pracy maszynisty pojazdów kolejowych z napędem – 1 grupa po 10 osób po 10h
  6. Obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym – 1 grupa po 10 osób po 10h
  7. Prawo jazdy – (2 grupy po 10 os., 50h) – zewnętrznie 22-28 lutego 2021, grupa pełna
  8. Obsługa wózków widłowych – (2 grupy po 10 os., 35h) – zewnętrznie
  9. Doradztwo zawodowe Beata Śliwa, Ewa Wójcik

 

WYKAZ KURSÓW I PROWADZĄCYCH

2022 rok:

informatycy/programiści/elektronicy/mechatronicy

  1. Programowanie w języku Python – 2 grupy po 10 uczniów po 15 godzin każda Jolanta Pawłyszcze
  2. Zastosowanie programu 3dsmax do projektowania i budowania scen trójwymiarowych – 2 grupy po 10 uczniów po 30 godzin każda Maciej Kowalczyk
  3. Zaawansowany arkusz kalkulacyjny z Certyfikatem ECDL – 2 grupy po 10 uczniów po 20 godzin Mariusz Duszkiewicz
  4. Elektronika dla informatyków i mechatroników – 2 grupy po 10 uczniów po 30 godzin każda Andrzej Drwal
  5. Bezpieczeństwo i higiena pracy w zakresie montażu oraz eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych do 1kV – 1 grupa po 10 uczniów po 30 godzin każda Zbigniew Porada
  6. Algorytmika i logika w programach komputerowych – 3 grupy po 10 uczniów po 10 godzin każda Danuta Biczewska
  7. Kodowanie i dekodowanie informacji w systemach komputerowych – 2 grupy po 10 uczniów po 10 godzin każda Justyna Rubaj
  8. Doradztwo zawodowe Beata Śliwa, Ewa Wójcik

logistycy/kolejarze

  1. Logistyczna obsługa klienta – 3 grupy po 10osób po 10 h Paulina Florczak
  2. Elementy statystyki w logistyce –2 grupy po 10 osób po 10h Agnieszka Turoń
  3. Prowadzenie ruchu kolejowego z wykorzystaniem systemów informatycznych – 1 grupa po 10 uczniów po 10 h
  4. Obsługa klienta w branży kolejowej – 1 grupa po 10 osób po 10h Jolanta Maniak
  5. Teoretyczne i praktyczne zagadnienia z zakresu pracy maszynisty pojazdów kolejowych z napędem – 1 grupa po 10 osób po 10h
  6. Obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym – 1 grupa po 10 osób po 10h
  7. Prawo jazdy – (2 grupy po 10 os., 50h) – zewnętrznie
  8. Obsługa wózków widłowych – (2 grupy po 10 os., 35h) – zewnętrznie
  9. Doradztwo zawodowe Beata Śliwa, Ewa Wójcik

 

WYKAZ KURSÓW I PROWADZĄCYCH

2023 rok:

informatycy/programiści/elektronicy/mechatronicy

  1. Programowanie w języku Python – 1 grup1 po 10 uczniów po 15 godzin każda Jolanta Pawłyszcze
  2. Zastosowanie programu 3dsmax do projektowania i budowania scen trójwymiarowych – 1 grupa po 10 uczniów po 30 godzin każda Maciej Kowalczyk
  3. Zaawansowany arkusz kalkulacyjny z Certyfikatem ECDL – 1 grupa po 10 uczniów po 20 godzin Mariusz Duszkiewicz
  4. Algorytmika i logika w programach komputerowych – 1 grupa po 10 uczniów po 10 godzin każda Danuta Biczewska
  5. Kodowanie i dekodowanie informacji w systemach komputerowych – 1 grupa po 10 uczniów po 10 godzin każda Justyna Rubaj
  6. Doradztwo zawodowe Beata Śliwa, Ewa Wójcik

logistycy/kolejarze

  1. Logistyczna obsługa klienta – 1 grupa po 10osób po 10 h Paulina Florczak
  2. Elementy statystyki w logistyce – 1 grupa po 10 osób po 10h Agnieszka Turoń
  3. Doradztwo zawodowe Beata Śliwa, Ewa Wójcik