Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

W dniu 22 lutego 2017 rozegraliśmy finały Mistrzostw Szkoły w siatkówce chłopców. Do finałów zakwalifikowały się klasy: 4 EL, 4 LC, 3 LA, 2 LA.

Rywalizację wygrała klasa 3 LA (wychowawczyni Pani Jolanta Okoń, nauczycielka WF Pani Józefa Krzyżanowska), pokonując w finale klasę 4 EL. Trzecie miejsce zajęła klasa 4 LC, która pokonała w małym finale najmłodszego finalistę, klasę 2 LA. Zawody otworzyła Pani Dyrektor Beata Śliwa, która na zakończenie wręczyła nagrody i dyplomy wraz z Panią Wicedyrektor Barbarą Baran. W przerwach między rozgrywanymi meczami zawodnicy mogli korzystać z przygotowanych przez uczennice klasy 2 LA zdrowych przekąsek (ciasto marchewkowe, szarlotka, sałatka owocowa, woda i drożdżówki).  Koordynatorką Mistrzostw Szkoły w siatkówce chłopców była Pani Józefa Krzyżanowska. Zawody, jak co roku, finansowo wspierała Rada Rodziców.