Przydatne informacje

Szanowny Kandydacie! Już jesteś Uczniem! Witamy w Szkole!

Twoja podróż do przyszłości!

Zestaw podręczników na rok szkolny 2022/23

Uczniowie, którzy mają wątpliwości co do kupna prawidłowego podręcznika, prosimy o wstrzymanie się z zakupem i upewnienie się podczas lekcji, który podręcznik wybrać. Dodatkowo informujemy, że we wrześniu 2022 r. odbędzie się SZKOLNA GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW, podczas której będzie można zakupić podręczniki od uczniów klas starszych po atrakcyjnych cenach.

Uczniom zamierzającym podjąć naukę na kierunku technik logistyk (logistyka ogólna lub rozszerzona o lekcje logistyki mundurowej o nachyleniu policyjnych, strażackim lub wojskowym) przypominamy, że nigdy nie prowadziliśmy klas ogólnych o profilu wojskowym. Bardzo proszę uważać na błędne interpretacje w tej kwestii. Po skończeniu klasy otrzymacie świadectwo ukończenia klasy o profilu technik logistyk, a logistyka służb mundurowych będzie na świadectwie jako przedmiot dodatkowy.

Rada Rodziców informuje, że koszt ubezpieczenia ucznia NNW w roku szkolnym 2022/23 wynosi 50 zł. Płatne w pokoju A9b lub podczas zebrania z rodzicami. Wpłat można dokonywać od 10 sierpnia 2022 roku. Przypominamy, że wykupienie ubezpieczenia jest dobrowolne. Rodziców, którzy nie dokonują wpłat prosimy o pisemne oświadczenie, że dziecko jest ubezpieczone indywidualnie. Uczniowie szkoły technicznej, ze względu na pracę przy urządzeniach i maszynach, praktyki zawodowe i staże oraz zajęcia specjalistyczne muszą być ubezpieczeni.

Proponowana kwota dobrowolnej składki dla Rady Rodziców wynosi 100zł rocznie (ok. 8 zł miesięcznie). Płatne gotówką w pokoju A9b lub na konto PKO BP 38 1020 2892 00005102 0015 7347 z dopiskiem Imię i nazwisko ucznia+klasa. Wpłat można dokonywać od 10 sierpnia 2022 r.

Dodatkowo wpisowe uczniów klas pierwszych w wysokości 100zł płatne jednorazowo w pokoju A9b do końca września. W przypadku zmiany szkoły do końca września wpisowe zostanie oddane. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na gadżety szkolne dla ucznia oraz wycieczkę programową. Wpłat można dokonywać od 10 sierpnia 2022 r.

Z góry dziękujemy za wsparcie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

1 września (czwartek)

klasy 1  godz. 9.00 uroczyste rozpoczęcie roku z wychowawcami klas w wyznaczonych salach, wstępne informacje, udział w uroczystości na dziedzińcu szkoły lub sali gimnastycznej, powrót do sali i kontynuacja spotkania z wychowawcą, pamiątkowe zdjęcia

klasy 2,3,4 godz. 10.00 udział w uroczystości na dziedzińcu szkoły lub sali gimnastycznej, spotkania z wychowawcą w wyznaczonych salach

Uczniowie wszystkich klas powinni mieć własny długopis w celu podpisania wymaganej dokumentacji.

ZEBRANIA Z RODZICAMI 2022/23

CZWARTEK 8 września 2022 r.

klasy 1  w zawodzie technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik mechatronik:

czas i miejsce: godz. 15.30 aula górna- wejście schodkami bezpośrednio do auli od strony ul. Ułanów, ścieżka przy szlabanie; godz.16.45 spotkanie z wychowawcą; prosimy o posiadanie w dyspozycji ok. 250zł (wpisowe, ubezpieczenie oraz Rada Rodziców).

forma: spotkanie inaugurujące dla rodziców klas pierwszych w zawodzie technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik mechatronik z udziałem kierownictwa szkoły, pedagogów, wychowawców, pielęgniarki szkolnej, nauczyciela wdż

klasy 1  w zawodzie technik logistyk, technik transportu kolejowego, technik pojazdów samochodowych:

czas i miejsce: godz. 17.00 aula górna- wejście schodkami bezpośrednio do auli od strony ul. Ułanów, ścieżka przy szlabanie; godz.18.15 spotkanie z wychowawcą; prosimy o posiadanie w dyspozycji ok. 250zł (wpisowe, ubezpieczenie oraz Rada Rodziców)

forma: spotkanie inaugurujące dla rodziców klas pierwszych w zawodzie technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik mechatronik z udziałem kierownictwa szkoły, pedagogów, wychowawców, pielęgniarki szkolnej, nauczyciela wdż.

CZWARTEK 8 września 2022 r.: klasy 2  godz. 18.00 – spotkania z wychowawcami

ŚRODA 7 września 2022 r.: klasy 3 godz. 18.00 – spotkania z wychowawcami

ŚRODA 7 września 2022 r.:klasy 4 godz. 17.00 – aula dolna – spotkanie ws. egzaminów, następnie  spotkania z wychowawcami w klasach o godz. 18.00

UWAGA RODZICE KLAS PIERWSZYCH!!! PODCZAS ZAJĘĆ LABORATORYJNYCH WYMAGANY JEST CHAŁAT LABORATORYJNY BIAŁY. PROSIMY O ZAKUP CHAŁATÓW DO KOŃCA WRZEŚNIA (najlepiej w sklepach z odzieżą BHP) – dotyczy klas informatycznych i elektronicznych. NA ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH WYMAGANY JEST STRÓJ ROBOCZY – klasy pojazdów samochodowych

Przed złożeniem dokumentów zapoznaj się z:

Regulaminem rekrutacji i terminarzem, Ofertą edukacyjną, Regulaminem Klas Mundurowych, Rozkładem dzwonków.

Podanie do rekrutacji uzupełniającej

Adresy przychodni na badania dla kandydatów

Uwaga!!! Dostęp do Karty ucznia, Karty rodzica i Deklaracji woli otrzymasz po znalezieniu się na liście zakwalifikowanych kandydatów.

Jeśli zostałeś Uczniem naszej Szkoły  zapoznaj się z:

Kroki, które musisz podjąć

Wychowanie fizyczne

Skip to content