Integracja TK

My również poznajemy świat 🙂

Wyjazd do Wrocławia 2023  

Przejazd pociągiem PKP Intercity do Wrocławia. Muzeum Panorama Racławicka. Anonymous Pedestrians. Promenada Staromiejska i Park Staromiejski. Pałac królewski. Rynek. Makieta kolejowa Kolejkowo. Ogród Botaniczny. Ogród zoologiczny Ogród Japoński i Park Szczytnicki. Polowanie na wrocławskie krasnale i emocjonująca gra w kręgle.

Wyjazd do Krościenka i Szczawnicy 2022  

Dwugodzinny ekscytujący spływ pontonami po Dunajcu z Portu Pieniny na trasie Sromowce Niżne-Szczawnica; zakwaterowanie w Krościenku nad Dunajcem; wyjazd/wyjście na Palenicę; Redyk; występy regionalnych kapel; stragany; koncert zespołu Brathanki i góralska potańcówka pod chmurką; trekking do Wąwozu Homole.

Wyjazd do Rabki 2020 i 2021                        

Przejście szlakiem do Schroniska PTTK na Maciejowej (szczyt w Gorcach). Polana Zimna Woda. Powrót lub/i trasa dalsza: Schronisko PTTK Stare Wierchy. Zejście w Rdzawce; przejazd do Koninek. Wyjazd kolejką na Jaworzynę. Wyjście na Turbacz; Park Zdrojowy w Rabce Zamek w Nowym Wiśniczu. Dom Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

Wyjazd do Krynicy i Rytra 2019

Sądecki Park Etnograficzny – Skansen w Nowym Sączu; Dolina Czarnego Potoku. Wyjazd kolejką gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej /1114 m n.p.m./ i zejście. Spacer do schroniska oraz Muzeum Turystyki Górskiej. Wyjście na Górę Parkową. Muzeum Nikifora, Palmiarnia, Deptak w Krynicy. Platforma widokowa w Woli Kroguleckiej. Spacer do ruin zamku w Rytrze. Kuter Port w Nieznanowicach.

Wyjazd do Kościeliska i Bachledovej Doliny 2018

Kościelisko. Giewont. Dolina Kościeliska i Dolina Chochołowska. Spacer w koronach drzew w słowackiej Bachledovej Dolinie. Termy Chochołowskie. Galeria Władysława Hasiora w Zakopanem. Wyjazd kolejką na Wielką Krokiew. Zwiedzanie Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce.

Wyjazd do Białki Tatrzańskiej 2018

Zimowe szaleństwo i termy białczańskie.

Wyjazd na Śląsk 2017

Muzeum PRL-u w Rudzie Śląskiej. Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido i Szyb Maciej w Zabrzu. Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach. Kręgle w Bytomiu.

Wyjazd do Wisły 2016

Zameczek Prezydenta RP Ignacego Mościcikiego. Przejazd nad Jezioro Czerniańskie na zaporę. Skocznia im. Adama Małysza. Galeria -Sportowe Trofea Adama Małysza. Spacer do centrum Wisły. Deptak, a wzdłuż niego: Plac, Bogumiła Hoffa, Aleja Gwiazd Sportu, Czekoladowy Adam Małysz, Dom Zdrojowy (w środku informacja turystyczna), Muzeum Beskidzkie, Park Miejski. Z parku przejście na Bulwar Księżycowy ciągnący się wzdłuż rzeki. Amfiteatr.Trekking na Baranią Górę. Zwiedzanie Muzeum Browaru w Żywcu.

Wyjazd do Zawoi 2015

Babiogórski Park Narodowy. Mosorny Groń. Korona Ziemi w Zawoi.

Wyjazd do Małego Cichego 2014

Dużo tradycji. Trekking na Gęsią Szyję. Piękne widoki. Rejs statkiem z Czorsztyna do Niedzicy. Zwiedzanie zamku.

Wyjazd do Morawskiego Krasu i Wiednia 2011

Wyjazd do Berlina 2012

Wyjazd do Kutnej Hory i Pragi 2010

Wyjazd do Szentendre i Budapesztu 2009

Wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej 2009

Skip to content