Międzyinternatowy Turniej Piłki Siatkowej

28 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Budowlanych Nr 1 przy ul. Szablowskiego 1 odbył się Międzyinternatowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięło udział 9 drużyn. W inauguracyjnym pojedynku turnieju pokonaliśmy naszych sąsiadów z Bursy nr 3 bez straty seta. Dobra passa nas nie opuszczała. W kolejnym pojedynku pokonaliśmy gospodarzy również 2-0. Dzięki tej wygranej awansowaliśmy do fazy finałowej, gdzie grały trzy najlepsze zespoły. Najpierw, po zaciętym trzysetowym pojedynku pokonaliśmy internat Zespół Szkół nr 2 z Osiedla Szkolnego, a w wielkim finale po jeszcze bardziej zaciętym spotkaniu ulegliśmy w trzech setach internatowi z Technikum Łączności. Turniej dał wiele radości zarówno wychowankom jak i opiekunom. Wszyscy świetnie się bawili, a nasz internat zostanie zapamiętany z najlepszego dopingu dzięki szerokiej ławce rezerwowych. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz kubki.