image_pdfimage_print

W dniach 05-07.04.17r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Surmacz Jakub, Basoń Dominik, Gancarczyk Piotr z klasy 4 LE i Buda Wojciech z klasy 3 LB rywalizowała w Mistrzostwach Polski klas Mundurowych w Dąbrowie Górniczej.

W czternastu morderczych konkurencjach, które kończyły się w godzinach nocnych (09.00-2.00) przy bardzo złych warunkach atmosferycznych (grad, śnieg, deszcz) nasi wspaniali chłopcy wywalczyli wicemistrzostwo Polski, co jest największym osiągnięciem naszej szkoły w tego typu zawodach. Jakub Surmacz został najlepszym zawodnikiem mistrzostw! Uczniowie otrzymali z rąk Wojewody Śląskiego i Rektora WSB srebrne indeksy, puchar, medale, dyplomy, pamiątkową szablę ułańską oraz bezpłatny kurs w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe wyjazdu.

/Jacek Małek/