Klasy drugie na scenę!!

12 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny konkurs teatralny. Tym razem w szranki stanęli uczniowie aż 9 klas drugich, prezentując w teatralnej konwencji swoje specjalności. Jeśli ktoś z was zastanawiał się, jak Mickiewicz, Platon, czy Sokrates radziliby sobie ze współczesną technologią, bądź nurtowało was pytanie, jak Balladyna i Alina poradziłyby sobie w realiach żarłocznego kapitalizmu, to wszystko mogliście zobaczyć w brawurowych popisach scenicznych.  Nie zabrakło ognia, dymu, pościgów samochodowych, a nawet interwencji policji i straży pożarnej… kto był, ten widział, a pozostali i tak w to wszystko nie uwierzą!!

NAGRODĘ ZA NAJLEPSZY SPEKTAKL OTRZYMAŁA KLASA 2 LB

    Spośród spektakli, z których wszystkie zaprezentowały niezwykle wysoki poziom artystyczny, najlepszych w konkursowych kategoriach wybrać musiało jury w składzie: mgr Maria Załuska, mgr Jadwiga Golonka, mgr Janusz Osman oraz niezastąpieni przedstawiciele uczniów, czyli Justyna Urbaniec i Konrad Grybel.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za wielkie serce i ogrom pracy scenicznej -zarówno uczniom, jak i wspaniałym wychowawcom. Mam nadzieję, że dla nas wszystkich to spotkanie z teatrem było wyjątkowym doświadczeniem. Z niecierpliwością czekamy na konkurs klas trzecich!

Gratuluję i pozdrawiam.

Koordynator konkursu mgr Rafał Szołdrowski