image_pdfimage_print

2 Walentynkowy Koncert Charytatywny na rzecz krakowskiego hospicjum Św. Łazarza odbył się 28 lutego 2019.

Artyści: uczniowie ze szkoły i z naszego internatu, nauczyciele i zaproszeni goście zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Ten występ, to nie tylko światła, dźwięki, śpiew, muzyka, czy taniec, to coś więcej… to okazja do czynienia dobra. Zbierano datki na hospicjum solidaryzując się z terminalnie chorymi na raka. Jest to również wspaniały czas zaangażowania się wyjątkowej młodzieży, która z niezwykłą pasją i wrażliwością spędza w ten sposób swój wolny czas.

Przygotowania do przedsięwzięcia i sam koncert to profilaktyka zintegrowana. Młodzi ludzie zajęci czynieniem dobra nie mają już czasu na inne, niekiedy niekorzystne dla siebie – zajęcia, czy używki.

Brawo Artyści! Brawo Ci, którzy deklarują zaangażować się w przedsięwzięcie w przyszłości!

Dziękuję p. prof. B. Pasowi za zaangażowanie i pomoc. Dziękuję mamie Mateusza Sawicza, za ciasto. Dziękuję uczennicom Kamili Słomie i Ali Furtak za plakaty o koncercie. Dziękuję Ali za portrety nauczycieli.

Dziękuję p. prof. Marcie Sidor za zaangażowanie i występ.

Dziękuję Mateuszowi Panasiukowi za wielkie serca z wikliny papierowej i Jakubowi Mań za figurki.

Dziękuję p. prof. M. Kowalczykowi i p. Kier. A. Lizakowi za pomoc techniczną. I nie było by dźwięku, gdyby nie Grzegorz Korzeniak. Podziękowania należą się Darii Modzelewskiej i Kamilowi Żuchowskiemu za prezentację i logistykę prowadzenia koncertu. Wdzięczna jestem wszystkim wolontariuszom i Dyrekcji oraz zacnemu gronu pedagogicznemu za przychylność w organizacji koncertu.

Antonina Świeży