image_pdfimage_print

W ramach działań wolontariuszy naszej szkoły w październiku 2019 roku w ramach profilaktyki społecznej młodzież prowadziła kampanie na rzecz opuszczonych, znalezionych lub rannych zwierząt spotkanych na swojej drodze.

Przy tej okazji wolontariusze ogłosili zbiórkę na rzecz Krakowskiego Schroniska dla zwierząt przy ul. Rybnej 3. W ramach tej akcji zostały zebrane potrzebne rzeczy dla schroniska takie jak: koce, kołdry, miski, smycze, ręczniki, prześcieradła oraz bardzo duża ilość karmy, konserw i przysmaków dla psów i kotów. Hojność uczniów naszej szkoły pozwoliła na zebranie gotówki  i zapełnienie nią 2 puszek.

Po przeliczeniu puszek w schronisku okazało się, że zebraliśmy 506,60 zł.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły chcemy serdecznie podziękować za otwarcie serc i portfeli dla naszych braci mniejszych.

W akcję szczególnie zaangażowały się klasy: III ME, IV LB, I TK, IV IA, I ME, III LA, II LA, III IB oraz pojedyncze osoby z pozostałych klas.

Serdecznie dziękujemy Wolontariusze  z  Agnieszką Barczyk