image_pdfimage_print

Zgodnie z naszą szkolną tradycją 27 lutego 2020 roku odbył się III Walentynkowy Koncert Charytatywny na rzecz krakowskiego hospicjum Św. Łazarza. Dziewczęta i chłopcy z wielu klas i nasi utalentowani goście dali prawdziwy i rewelacyjny pokaz tańca, piosenki, recytacji i gry na różnych instrumentach. W świetle różnokolorowych barw pokaz talentów okazał się poruszyć uczniowską część widowni, rodziców i nauczycieli oraz zaproszonych gości, wśród nich opiekuna nauczycieli-doradców metodycznych z Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, p. Małgorzatę Wojnarowską-Grzebień i p. Joannę Wołoszyn, nauczyciela-doradcę metodycznego wdż.

Dziękuję za wspaniały występ p. Kierownik naszego Internatu Jolanty Domańskiej. Niemałe emocje towarzyszyły licytacji wystawionych przedmiotów m.in. przepięknych kartek okolicznościowych wykonanych z serca przez p. profesor Małgorzatę Kegel, czy specjalnie na potrzeby koncertu toreb z sercami i kotami uszytych na ten szlachetny cel przez panią Martę Urbaniak. Dziękuję za wspaniałe dzieło- obraz wilka uczennicy z klasy 1LD: Lucyny Prokop. Wielkim powodzeniem cieszyły się napisane i ofiarowane przez panią Barbarę Grabowską. ikony z wizerunkiem Św. Joanny, Św. Franciszka, czy obraz proroka Jonasza wydobywającego się z pyska ryby.

Wielkie podziękowania należą się pani Dyrektor Beacie Śliwie za przychylność i pomoc, nauczycielom, wychowawcom wspierającym to dzieło, szczególnie tym, którzy zaoferowali motywowanie uczniów- artystów wolontariuszy. Wielkie dzięki za działalność techniczną/ dźwięk i światło/ uczniom z 2EL : Pawłowi Patole i Krzysztofowi Kmicie i czuwającemu nad wszystkim uczniowi z 4IB : Grzegorzowi Korzeniakowi.

Dziękuję pięknie wszystkim artystom, którzy wiele ćwiczyli i sporo wysiłku i czasu włożyli, aby występy się udały!!! Dziękuję prezenterom: Wiktorii Baś z 1LC i Mikołajowi Jurkowi z 3LB.

Wdzięczna jestem Kamili Słomie z 2LA za występ jej rodzeństwa i wszystkim gościom-artystom spoza naszej szkoły, również siostrze naszej Patrycji Żelazko, Oliwii Żelazko.

Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy utrwalali występy: fotografowi z 2IB: Piotrowi Przeniosło i Bartkowi Kotkowi z 1ME

Dziękuję Alicji Furtak z 4IB za dekoracje i Tomaszowi Budnikowi z 3ME za serduszka. Serdecznie dziękuję Mamom naszych uczniów, Mamie Filipa Komendy i Mamie Kacpra Gucwy z 1LB za przepyszne ciasta.

Zebraliśmy ponad 1600 zł na ten szlachetny cel!

Dziękujemy!!!

Antonina Świeży