image_pdfimage_print

Dnia 25 czerwca odbyło się w naszej szkole Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/21 połączone ze ślubowaniem klas pierwszych.

Z powodu pandemii coroczna, tradycyjna jesienna data ślubowania została przesunięta na czerwiec. Dziś klasy pierwsze nareszcie formalnie weszły w poczet uczniów naszej szkoły.

Po wygłoszeniu słów roty i przemówieniu Pani Dyrektor Beaty Śliwy nadszedł czas na najprzyjemniejszą część uroczystości, czyli wręczenie nagród. Choć miniony rok był trudny i niesprzyjający, nasi uczniowie nie poddali się i pilnie zdobywali wiedzę. Udowodnili to liczbą świadectw z wyróżnieniem – wychowawcy wręczyli ich aż 88 dla całej szkoły. Ponieważ jednak nauka to nie wszystko, z radością rozdano nagrody za Wolontariat, współpracę w Radzie Uczniowskiej czy za pracę Pocztu Sztandarowego.

Miniony rok pokazuje nam, że nawet w niesprzyjających okolicznościach warto rozwijać siebie, swoje pasje i zainteresowania, podejmować wyzwania stawiane przez los a także pomagać innym.

Drodzy Uczniowie, niech te wakacje będą dla Was czasem zasłużonego odpoczynku, spełnieniem marzeń, super przygodą, odkrywaniem świata i siebie!

Do zobaczenia we wrześniu!